ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HCA TV: Cítite sa slabý? Chcete mať veľa sily?

2019-03-12 10:28:30 | kategória Práca s ľuďmi
 Cítite sa slabý? Chcete mať veľa sily?

O žiadnej veci na začiatku nevieme všetko. Ale stačí dobrý nápad, pár základných údajov, ktoré naznačujú, že to pôjde a dávajú nám jasnú šancu, že sa to podarí.

A TREBA ÍSŤ DO TOHO!

Najväčšiu smolu majú tí premúdrení špekulanti, ktorí chcú všetko do milimetra vopred spočítať, zvážiť a zväčša prídu k vývodu, že sa to aj tak nedá urobiť. A dajú vám desiatky logických dôvodov, úplne pravdivých a dokázaných, že to nejde a nepôjde a nedá sa to.

Akurát, keď sa vy do veci pustíte a začnete to riešiť, odrazu sa to pohlo a IDE TO!!! Možno preto, že už nemáte na výber a nedá sa cúvnuť. Možno bude ťažko, možno si aj rozbijete nos, ale ak viete čo chcete a viete aj to, prečo to chcete, vtedy zistíte, že každý problém na ceste za cieľom má aj riešenie. Riešenie má v sebe. A vždy zistíte, že máte presne toľko sily a energie, koľko potrebujete na ten svoj aktuálny "PROBLÉM". Malé problémy – málo sily, veľké problémy – veľa sily.

A bude aspoň zábava. Tí, čo vybudovali firmy, stavali domy, dosiahli niečo v športe, tí presne vedia o čom hovorím. Takže vpred!

Autor článku: Ladislav Pavlík

Business photo created by yanalya

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
,