ŠKOLA MANAŽMENTU L. RONA HUBBARDA
SEMINÁRE A KURZY PRE MAJITEĽOV FIRIEM, MANAŽÉROV A OBCHODNÍKOV
 Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 

XVII. Konferencia HCA Slovakia - Tajomstvá úspešného delegovania

 
 
 
Prednášajúci:
rôzni
Seminár / kurz je určený pre:
majiteľov a riaditeľov firiem, top manažment
Trvanie:
1 deň
Najbližšie termíny:
05.10. 2020, Vysoké Tatry
Cena:
399,- € bez DPH
 
 
 

Základné informácie

Jediné obmedzenie veľkosti firmy je schopnosť jej šéfa delegovať prácu a posty vo firme. Iba vďaka schopnosti delegovať získate väčšiu kontrolu nad firmou a ľuďmi, získate viac času a možnosť úspešnej expanzie.

Konferencia je určená pre majiteľov, vrcholových manažérov firiem a ich nasledovníkov.

Prednášať budú skúsení majitelia firiem a úspešní manažéri, ktorí vám odovzdajú svoje praktické skúsenosti s delegovaním, ktoré okorenia aktuálnymi krokmi používanými v dnešnej dobe. Príďte si vypočuť tých, ktorí to robia dobre a získajte ich skúsenosti.

Kto bude na konferencii prednášať?

Monika Ponická
výkonná riaditeľka, spolumajiteľka a spoluzakladateľka spoločnosti SPIG, s.r.o., Zvolen
SPIG, s.r.o. už od vzniku samostatnej Slovenskej republiky dodáva svojim klientom komplexné riešenia v oblastiach nákladných plošín, zdvíhacích plošín pre imobilných a divadelnej a javiskovej techniky. V ich portfóliu nájdete špecializované produkty a inžinierske riešenia, ktoré sú dodávané na mieru toho-ktorého predstavenia či divadla. Vo Zvolene sa vďaka spoločnosti SPIG, s.r.o. v roku 1998 začali konštruovať a vyrábať zdvíhacie zariadenia pre osoby so zdravotným postihnutím a iné špeciálne typy výťahov.

Ľuboš Regec
majiteľ a zakladateľ spoločnosti TIS, s.r.o., Stará Ľubovňa
Spoločnosť sídli v Starej Ľubovni a dodáva zákazníkom vysoko kvalitné potraviny vlastnej výroby. Prevádzkuje farmu s vlastnou produkciou mäsa, mlieka a mliečnych výrobkov. V ich portfóliu je aj kvasená kapusta a zemiaky, ktoré už niekoľko rokov pravidelne získavajú certifikát kvality. V rokoch 2003 – 2005 začala spoločnosť s výrobou a predajom bytového textilu. Prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod značky Greno, Liente a Adriadekor, ktoré majú za cieľ ponúkať svojim zákazníkom to najlepšie, čo na trhu existuje vo viacerých cenových kategóriách.

Milan Kovalančík
zakladateľ a majiteľ spoločnosti mobil online, s.r.o., Lučenec
Spoločnosť prevádzkuje najväčšiu špecializovanú sieť predajní s mobilnými telefónmi na Slovensku a plánuje expanziu do zahraničia. Firma má 20 rokov profesionálnych skúseností a aktuálne má otvorených 50 kamenných predajní. Firma bola v r. 2016, 2018 zaradená medzi diamanty slovenského biznisu. Sídlo firmy je v historickej budove bývalej smaltovne, ktorej rekonštrukcia získala nomináciu v súťaži cena za architektúru CE· ZA· AR 2020 a cenu časopisu ARCH.

Zdeněk Bučko
zakladateľ a majiteľ spoločnosti BONATO s.r.o., Žilina
Spoločnosť Bonato s.r.o. každým dňom zvyšuje kvalitu života ľudí tým, že im pomáha s oddlžením a učí ich hospodáriť s peniazmi tak, aby sa do dlhov už nikdy nedostali. Prevádzkuje 14 pobočiek v rámci Slovenska. Takto pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012, a za dobu fungovania spoločnosti, úspešne pomohli s oddlžením viac ako 6741 ľuďom, zachránili stovky nehnuteľností a ušetrili svojim klientom viac ako 190 634 464 Eur.

Marek Pitoňák
zakladateľ, spolumajiteľ spoločnosti VEGAS Group, s.r.o., Nitra Moderne SchlafArt GmbH, Berlin
VEGAS Group, s.r.o. sa na slovenskom trhu zaoberá predajom vysokokvalitných matracov a ďalším príslušenstvom. Od roku 2015 úspešne expandovali aj na nemecký trh. Firma VEGAS Group s.r.o. vznikla v roku 2007 a priniesla tisíckam spokojných zákazníkov to, čo mnohí z nás považujú za to najcennejšie - pokojný a dobrý spánok.

Ján Donič
zakladateľ, majiteľ a výkonný riaditeľ spoločnosti BOZPO, s.r.o., Prievidza
Firma BOZPO, s.r.o. je lídrom v oblasti poskytovania služieb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Pôsobí na území celého Slovenska, disponuje kvalitným tímom odborníkov a zamestnáva viac ako 150 zamestnancov. Svoje služby už poskytla viac ako 2000 klientom a za dobu svojej existencie už dodala viac ako státisíce školení. Firma má aj medzinárodné skúsenosti, čo ju radí k špičke v oblasti BOZP.

 XVII. Konferencia HCA Slovakia - Tajomstvá úspešného delegovania

Témy:

Na konferencii si vypočujete praktické skúsenosti v troch kľúčových oblastiach:

1. Ako delegovať bežnú prácu
2. Ako delegovať posty vedúcich oddelení
3. Ako odovzdať riadenie firmy